BIAS w raku!

Positive Grid już od pewnego czasu sprzedaje sprzętową wersję swojego oprogramowania BIAS Amp w formie heada. Tym razem przyszedł czas na moduł rakowy.
01-front-grey1

Skocz: do artykułu o BIAS Head.
BIAS Rack to 600 watowy wzmacniacz gitarowy pracujący w klasie D, gdzie źródłem brzmienia są modelowane wzmacniacze jakie znamy z programu BIAS Amp Pro. Na pokładzie znajduje się 25 wgranych gotowych presetów, a kolejne tysiące czekają w internetowym serwisie Tone Cloud. Nic nie stoi na przeszkodzi, żeby coś samemu „ukręcić”. Można to zrobić na dwa sposoby: albo skorzystać z aplikacji (z iPadem/iPhonem urządzenie łączy się przez Bluetooth), albo… analogowo, czyli korzystając z panelu kontrolnego sprzętowego BIAS-a.
Znajdziemy tutaj nie tylko potencjometry znane z każdego wzmacniacza, ale też pokrętła i przełączniki pozwalające na budowanie własnego brzmienia. Możecie wybrać rodzaj lamp na jaki ma pracować wirtualny wzmacniacz, z ilu stopni ma składać się kaskada przedwzmacniacza czy topologię końcówki mocy.
02-back-grey

W stosunku do wersji Head, moduł rakowy nie przynosi żadnych zmian poza formą obudowy. BIAS Rack ma być dostępny w sprzedaży pod koniec 2016 roku.
Jako, że na razie nie ma żadnych prezentacji tego modelu z tym co on oferuje możecie zapoznać się oglądając film o BIAS Head.


BIAS Rack
Moc: 600 W RMS @ 8 Ohm, 300 W @ 16 Ohm
Wymiary: 48,3×34,3 ×8,9 cm (2U)
Waga: 6,8kg
Cena promocyjna: 999 USD z darmową międzynarodową wysyłką (ale bez VAT, cła).

Zdjęcia, wideo: Positive Grid

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *