TH3 Collection: Rock i Metal

Overloud Audio, które rok temu wydało jeden z najlepszy programowych ampsimów tym razem oferuje dwie nowe wersje swojego flagowca.screenshot-2016-10-11-16-23-43

TH3, którego większy opis znajdziecie tutaj, to naszym zdaniem najciekawiej grający, obok S-Geara i BIAS-a FX Pro, wszechstronny pakiet. Problem w tym, że aplikacja ma przy okazji najwyższą z tej trójki cenę: kosztuje na dzień dzisiejszy 249 €, a na taki wydatek nie każdy może sobie pozwolić.
Producent wpadł na doskonały pomysł i wprowadził do sprzedaży dwie mniejsze wersje dużego programu, których cena to 69 € za pakiet (obniżka z 99 €).

Każda z wersji zawiera wszystko co potrzebne miłośnikom mocnego brzmienia w przypadku edycji Metal i fanom dźwięków od bluesa, przez country po mocniejszy rock w wersji Rock. Każdy zestaw zawiera po 12 wzmacniaczy i paczek oraz 16 efektów przydatnych w poszukiwaniu własnego brzmienia.

Producent przygotował też po 80 presetów, które pomogą jednym kliknięciem ustawić brzmienia waszego ulubionego rockowego czy metalowego gitarzysty.

Wideo: Overloud

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *