iRig Pro I/O: Kieszonkowe studio nagrań

NAMM 2017: Następca iRiga Pro trafia na rynek w formie miniaturowego interfejsu audio oraz MIDI, który będzie doskonałym uzupełnieniem każdego urządzenia z iOS-em, Androidem czy komputera.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Zgodnie z deklaracją producenta, firmy IK Multimedia, mobilnie studio wyposażono w dobrej jakości preamp i konwertery analgowo-cyfrowe, pozwalające na pracę z 24-bitową rodzielczością i próbkowaniem 96 kHz. Do Pro I/O możemy podłączyć mikrofon, gitarę lub sygnał liniowy przez uniwersalne wejście Nuturik jack/XLR (załączany phatom). Oprócz tego poprzez przejściówki dostępne jest wyjście i wejście MIDI 5 DIN.

Użytkowników – szczególnie iPhone’a 7 – ucieszy wybudowane wyjście słuchawkowe z indywidualną regulacją głośności. Gniazdo USB lub Lighting nie tylko służy do połączenia interfejsu, ale po podłączeniu do niego zasilacza może też ładować telefon lub tablet. iRig trafia do użytkownika z oprogramowaniem o rynkowej wrtości ok. 500 EUR. Są to takie aplikacje, jak AmpliTube 4, AmpliTube for iPhone/iPad, SampleTank 3 SE oraz T-RackS Deluxe z Mic Room.

Informacje, zdjęcia: IK Multimedia
Cena (z VAT): 183 EUR

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *