Superpogłosy: Eventide Ultrareverb

Do jakości efektów firmy Eventide chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Tym razem na rynek trafia wtyczka będąca zbiorem 9 algorytmów pogłosów pochodzących ze sprzętowego wzorca metra: ultraharmonizera H8000. Ale to nie wszystko.

Screenshot 2014-09-16 18.43.19

Obok reverbów typu Ambience, Room, Plate, Hall, Chamber wtyczka wyposażona jest w blok synchronizowanego stereofonicznego delaya i kluczowanego kompresora. Każdy z tych efektów może zostać użyty przed lub po pogłosie. Jeszcze bardziej elastyczny jest wbudowany korektor parametryczny może zostać użyty z innymi ustawieniami przed i po pogłosie.

Ciekawostką jest wprowadzenie przypadkowości wybrzmiewania pogłosu wzorowanej na algorytmach z modelu H949. Każde z ustawień można także zbrudzić włączając funkcję Lo-Fi. Ultrareverb wyposażony jest w 300 gotowych ustawień podzielonych na typy pogłosów, instrumenty, miejsce zastosowania (wysyłka/insert). Wiele z nich sygnowanych jest znanymi nazwiskami.

Cena promocyjna do 17 października wynosi 79 USD, później efekt będzie kosztował 199 USD. W pełni funkcjonalną, działającą przez 30 dni wersję demo można pobrać z tego miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *