Gratka dla posiadaczy H9: Tańsza aktualizacja, albo wojny cenowe…

W styczniu Eventide wystartuje z promocją dla właścicieli mulitefektu H9 w wersjach Core i Harmonizer. Można je będzie zamienić na wszystkomającą wersję Max za połowę ceny.
O H9 pisaliśmy już kilkukrotnie (kliknij). Ta mała kostka kryje w sobie wszystkie możliwości znanych od lat czterech „Factorów” i oferuje też zupełnie nowe brzmienia przygotowane specjalnie z myślą o „dziewiątce”. W przeciwieństwie do innych efektów cyfrowych dostępnych na rynku, w H9 to użytkownik decyduje o tym jakie algorytmy chce mieć algorytmy na pokładzie – jeden kosztuje 19,99 USD. Na rynku dostępne są trzy wersje urządzenia:

  • Core – czysta platforma sprzętowa pozbawiana algorytmów*. Najtańszy sposób na start i rozbudowę pedalboardu, kiedy ma się już kupione brzmienia na innym H9 (można je wykorzystywać w sumie na pięciu kostkach).
  • Harmonizer – wersja z wybranymi przez producenta 10 algorytmami*
  • Max  – wersja ze wszystkim algorytmami z TimeFactora, PitchFactora, SpaceFactora, ModFactora, efektami zrobionymi dla H9 i dożywotnim darmowym dostępem do kolejnych nowości.

Program MaxOUT i styczniowa promocja

Standardowo wersję Core i Harmonizer możemy przekształcić w H9 Max. By tego dokonać musimy kupić w sumie 30 algorytmów (z 49 dostępnych) w przypadku Core’a i 20 algorytmów, kiedy mam Harmonizera.

W styczniu 2017 ruszy promocja obniżająca te wymagania o połowę, co w przypadku Harmonizera oznacza zakup tylko 10 nowych algorytmów. Jeśli już wydaliście pieniądze na zakupy np. 4 algorytmów to tym lepiej dla was, bo brakować wam będzie tylko 6.
UWAGA: liczą się tylko pełnopłatne zakupy. Darmowe czy uzyskane poprzez kody promocyjne algorytmy są pomijane. Jeśli raz skorzystaliście z programu MaxOut i sprzedaliście H9 to niestety, ale drugi raz nie wolno skorzystać z tej promocji.

Czy to się opłaca?

Przeprowadźmy kilka obliczeń matematycznych by zobaczyć, zyski i starty wynikające z różnych zakupowych kombinacji. Jako punkt odniesienia przypomnijmy ceny poszczególnych wersji, znalezione w jednym z polskich sklepów. H9 Max kosztuje tam 2999 zł.

  • Core = 1690 zł
  • Core + 10 algorytmów = 2550 zł
  • Core + 30 algorytmów = 4250 zł
  • Promocja: Core + 20 algorytmów = 3400 zł

Wniosek jest jeden: Cora warto kupić tylko jako kolejne H9, albo wtedy gdy potrzebujem 3-4 algorytmów, jakich nie ma w wyższej wersji.

  • Harmonizer: 1999 zł
  • Harmonizer + 20 = 3699 zł
  • Promocja: Harmonizer + 10 = 2849 zł

Jeśli macie tę wersję i jeszcze macie kilka kupionych algorytmów, to nawet biorąc pod uwagę przeliczniki transakcji w sklepie Appla czy Amazonu (tam wychodziło nieco taniej) to skorzystanie z promocji ma sens!

* z każdym nowym efektem otrzymujemy kupon promocyjny na jeden darmowy algorytm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *